Program 2012

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /customers/7/8/9/musikkfesttrondheim.no/httpd.www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 300 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /customers/7/8/9/musikkfesttrondheim.no/httpd.www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 303

Følg oss også på Facebook og på Twitter for fortløpende og oppdatert informasjon!

PS! Det er ikke alle utøverne som har svart oss på spørsmålene vi sendte dem, så derfor er ikke alle representert med en egen utøverprofil. Så da vet du det! 🙂

Last ned programmet som pdf

LADEMOEN PARK 
12.00 Coverbandet
12.30 Wolfgang
13.00 Helsinki Horizon
13.30 Christoffer Øien (avlyst)
14.00 Askepop
14.30 Lionhorse
15.00 SKA-Frika
15.30 Rudhira
16.00 Amberville (avlyst p.g.a. sykdom)
16.30 Bad Spit & Stillborn
17.00 Ingenium
17.30 The Only Bird of Kazakhstan
18.00 Conurbia
18.30 Scornful
19.00 Kakke & Demonica
19.30 MC Buran & Half Deaf (* inn for Barren Womb)
20.00 MIO
20.30 Eye Of Horus

—–

LADEMOEN: AKTIVITETER FOR BARN OG UNGE (se egen side) (last ned som pdf)

Barne- og ungdomsprogrammet arrangeres i samarbeid med Rabalder.

LADEMOEN KUNSTNERVERKSTEDER
13.00 – 16.00 Åpent hos Kafé Den Hvite Elefant & konsert ved Tore Reisch
13.00 – 14.45 Kreative aktiviter: Tegning ved Kari Elise Mobeck & Trykk ved Kristina C. Karlsen
13.00 – 16.00 Klanginstallasjon ved Franz Klammer. Her får barn og unge mulighet til å omforme lyd til bilde.

LADEMOEN PARK (aktiviteter ute)
13.00 – 16.00 Sirkus og sjonglering ved Seela og Kristian

LADEMOEN KIRKE
13.00 Flatåsen Jubateater
14.00 Strinda Strykeorkester
14.50 Andreas Estenstad
15.20 Myrtoula Røe
16.00 – 16.10 Trondheim Gitarkvartett (gitarelever fra Trondheim Kommunale Kulturskole)
16.10 – 16.35 Que Pasa (gitarorkester fra Danmark)
16.35 – 16.45 Que Pasa & Trondheim Gitarkvintett

—–

Galleri BABEL
Mental Istid (Utstilling)
Kunstnere: Petter Buhagen & Ingri Haraldsen

NORDRE GATE
11.30 Rascha Storband
12.00 Strindheim Janitsjar
12.30 Nidaros Brass Band
13.00 Candiss
13.30 Tillerblæsen
14.00 Berg og Singsaker Veterankorps
14.30 Berg og Singsaker Skolekorps
15.00 Strinda Ungdomskorps
15.30 Flatåsen Musikkorps/Lånke Musikkforening
16.00 Flå Musikkorps
16.30 Mannskoret Nøkken

12.50 Korpsparade gjennom Midtbyen

ILA BRAINNSTASJON: INNE i CAFÉEN
12.00 Fotveita Bruktjazz
13.30 Gunnhild Hasund
15.00 Luca and the Kangaroo Syltetøy
17.00 Trine Harbak
19.00 Silver Light
20.00 Jazzmus xperiment
22.30 Woodland

ILA BRAINNSTASJON: UTENDØRSSCENE
14.00 Flamenco Trondheim / Trondheim Orientalske Danseskole
16.00 NTNUI Sportsdans Rumba- Romantic Latin Dance
18.00 NTNUI Sportsdans Jive Fast American Dance

ILAPARKEN: PAVILJONGEN
11.00 Tonje & Kjell Helge (avlyst)
12.00 1000Band
13.00 Svevestøv
14.00 Clarion Call
15.00 Nadja Bertelli Band
16.00 Rugges Wilderness & Mountain Man No More
17.00 Haze Of Hendrix

HØYBLOKKENE I SKJÆRINGEN
14.00 Tor Mehus
15.00 Stein Henrik & Vismenn

DOKKPARKEN SOLSIDEN
11.00 – 13.00: ZUMBAPARTY med ELIXIA Zumba Team

TORVET (ungdomsutøvere)
12.00 Prinsippsak
12.30 Chronophobia
13.00 Black Fire
13.30 Lads and The Tornados
14.00 Batbrass
14.30 Yemen
15.00 Sticky Forks
15.30 Source
16.00 Sua Natura
16.30 Hunt The Thimble (avlyst)
17.00 Eye of Horus
17.30 SKA-Frika

BRUKBAR
13.00 – 19.00 DJ-Maraton på uteserveringen

 

8 kommentarer til “Program 2012”

  1. Tilbaketråkk: Musikkvideo fra Juba
  2. Tilbaketråkk: Programmet helt ferdig
  3. Tilbaketråkk: Mobilversjon av nettsiden
  4. Tilbaketråkk: Oppsummering 2012

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

– Alltid første lørdag i juni!