Program 2014

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /customers/7/8/9/musikkfesttrondheim.no/httpd.www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 312 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /customers/7/8/9/musikkfesttrondheim.no/httpd.www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 315

MUSIKKFEST TRONDHEIM FOREGÅR LØRDAG 7. JUNI 2014 (og alltid første lørdag i juni)!

Følg oss også på Facebook og på Twitter for fortløpende og oppdatert informasjon!

Tagg bildene dine på Instagram med #musikkfestTRD og få det vist på hjemmesiden- og facebooksiden vår!

Logo Musikkfest Trondheim 2014

Du vil alltid finne det korrekte programmet på denne siden og i kartprogrammet (kommer!). Med forbehold om endringer på selve dagen.

PS! Denne siden oppdateres med nye scener fram til arrangementsdagen! (sist: oppdatert 05.06.2014)

Barne- og familieprogrammet finner du også her.

ILAPARKEN
13.00: Homebroz £∞$€
13.30: Rudhira
14.00: SKA-frika
14.30: Kaukasus
15.00: Bokassa
15.30: Arne Åsmund
16.00: Singing Swords
16.30: The Regent
17.00: Peevish Penfriend
17.30: Douglas Firs
18.00: Valerious
18.30: Flux Trax

ILA BRAINNSTASJON
14.00: Eventyrstund
20.00: Harvest

TORVET
12.00: Anne Stine Lohn
12.40: Durivill
13.20: Arne Åsmund
14.00: Peevish Penfriend
14.40: The Regent
15.20: Pulsator
15.40: Valerious
16.00: SKA-frika

TORVET – DANSESCENE
12.20: Lisa Eikrem, Flamenco Trondheim
13.00: Sirkus Mizmar, Flamenco Trondheim, Las Rababas
13.40: Trondheim tangoklubb, Trondheim Lindy Hop/NTNUI Dans
14.20: Andrea Sæther, Nina Wilhelmsen
15.00: Nina og Toril 

NORDRE
12.00: Juba Musikkteater
12.30: Mannskoret Nøkken
13.00: Trondheim Toradergruppe
13.30: Joachim Isaksen
14.00: Bluegrass Gospel Band
14.30: Trondheim Tangoklubb

ANTIKVARIATET (ute)
13.30: Myrtoula Røe
14.15: Andreas og Bendik
15.00: Thale Henriette Kummeneje
15.45: Pål Davik
16.15: Joachim Isaksen
17.00: Saphary
19.30: FOG

ANTIKVARIATET (inne)
20.00: Trønderstrøck

SOLSIDEN UTE (ved Apotekertorget) – UNGDOMSSCENE
Konferansier: Tore Johansen
11.00: FOG
12.15: Andreas og Bendik
13.00: Amanda Drolsund Jensen & Elise Ørnsjø
14.00: Småbispan *
15.00: Trondheim private musikkskole
15.45: Ila Showtime

* OBS! Småbispan har sitt eget program fram mot showet på Solsiden:
11.30: Oppmarsj fra Torget til Nidarosdomen
12.00: Drill på Vestfrontplassen
12.45: Oppmarsj til Solsiden
14.00: Show på Solsiden

SOLSIDEN INNE (oppe ved flygelet og ved lekebutikken) – UNGDOMSSCENE
11.00: Thale Henriette Kummeneje
12.00: Myrtoula Røe
13.00: Nora & Tea
13.45: Amanda Drolsund Jensen & Elise Ørnsjø
14.00: Nixies (cheerleading)
14.45: Ila Showtime (dans)
15.00: Joachim Isaksen
15.15: Strinda strykeorkester

LADEMOEN KIRKE
11.30 – 13.30:
Rabalderdansen – workshop! Kom å dans med oss!
Arild Madsen
Trondheim private musikkskole
Strinda strykeorkester
Ila Showtime

SVARTLAMON KUNST- OG KULTURBARNEHAGE
17.30 – 18.45: Barnefilmklubben i Trondheim viser Jungelboken

BRUKBAR/SUPA:
DJs på uteserveringen:
13.00: Anders Solberg
14.00: Matt Huffley (Dødpop)
15.00: Gunnar Øra Jr.
16.00: WahWah Chris (Rhythm Pleasure)
17.00: Juri Gagarin (Whose House??!!)
23.00: Poppa Lars @ BrukBar
23.00: Raw Juice @ Supa

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

– Alltid første lørdag i juni!