PROGRAM, MUSIKKFEST TRONDHEIM 2018

Program for Musikkfest Trondheim 2018:

Parade med oppmøte kl. 11 i Tordenskjoldparken

  • Byåsen
  • Buvik og Viggja
  • Tillerblæsen
  • Heimdal Musikkorps

 

Program i Dokkparken

1200 – 1220        Dr. Bekken

1230 – 1250        Kjartan & the Hound Dogs

1300 – 1320      Peter Stokstad Band

1330 – 1350      Ska-Frika

1400 – 1420      The Boogiemen

1430 – 1450      Stig Nergård

1500 – 1520        Geir Rune Engan Band

1530 – 1550      Yellow

1600 – 1630      Ståle Dimmen & Blaa Mixture

1640 – 1710    Pulsator

 

Lamoparken

1200 – 1230        Morten Paulsen

1240 – 1310        Zevin de Crosten

1320 – 1350        Kabia

1400 – 1430        Huma Luma

1440 – 1510        Ambient Light

1520 – 1550        SKA-Frika

1600 – 1630        Ravn

1640 – 1710        Prospect

1720 – 1750        Second Hand Session

 

Program på ISAK

12:00    Fjellheim

12:30    Garbage hunks

13:00    Two homeless boys and a foreigner

13:30    Emilie og Elisa

Captured By Liberty

14:00    Bendu

OKEY & LeaH

14:30    Gerald Ofori

15:00    Isak Danserkompaniet

Serendipity

Complex Dance Crew

Nicole

Catch

15:30    Drop out kid

 

Antikvariatet

1400 – 1445                  Greter Fernandez

1500 – 1545

1600 – 1645                  Erling Næss

1700 – 1745                  Silje Leirvik Marsh

1800 – 1845                  Peter Stokstad Band

1900 – 1945                  Trondheim Hyper Cumbia

2000 – 2100                  Kjartan and the Hound Dogs

 

Skuret

1300      Morten Paulsen

1345      KoRetro

1500      Silje Leirvik-Marsh

1545      SosKor

1600      Adrian Jørgensen

1700      Snorre Busch

1800      Eivind Bjerksetmyr

1900      Geir Rune Engan

2000     Monkeywrench

2100      Ska-Frika

 

Rockheim

1100 – 1130       Snorre Busch

1145 – 1215     Indiana’s Loss

1230 – 1300

1315 – 1345     Geir Rune Engan band

1400 – 1430      Vi Invalide

1445 – 1515     The Last 24

1530 – 1600

 

 

Rockheim (Vestibylen)

Kristian Moen, kristian.moen@rockheim.no, Tlf. 97501030

1200-1220         Sintef-koret

1230 – 1250      KoRetro

1300 – 1320      Skaugdal

1330 – 1350      SosKor

1400 – 1420

1430 – 1450      Damekoret Nonstop

1500 – 1520    Mannskoret Nøkken

 

Egon/Lilletorget

1200 – 1220                      Greter Fernandez

1230 – 1250                     ALLFAR

1300 – 1320

1330 – 1350                      J.E.G

1400 – 1420                      Morten Paulsen

1430 – 1450                      DigGar

1500 – 1520                      El Brote Tango

1530 – 1550                     Indianas Loss

1600 – 1620                      Ian T Gillan

1630 – 1700                      Eivind Bjerksetmyr

1710 – 1740

1750 – 1820                      Erling Næss

1830 – 1900                      Ian T Gillan

1910 – 1940

2030 –                                    Eivind Bjerksetmyr

 

Ila Brainnstasjon

1300                     Eivind Bjerksetmyr

1600                     Greter Fernandez

1815                     El Brote Tango

1930                     The Boogiemen Inc

2200                     Huma Luma

 

Brattøra

10.30     Byåsen Musikkorps

12.05

12.35     SINTEF-koret

13.05     KoRetro

13.35     Skaugdal

14.05

14.35

15.05     Damekoret Nonstop

15.35     Mannskoret Nøkken

16.00.        Tillerblæsen

 

Program 3b

1300 – 1330        Adrian Jørgensen

1400 – 1430

1500 – 1530

1600 – 1630

1700 – 1730

1800 – 1830        Dr. Bekken

1900 – 1930        The Last 24

2000 – 2030        Ståle Dimmen & Blaa Mixture

2100 – 2130        El Tango Brote

2200 – 2230        Prospect

2300 –

 

Krigsseilerplassen

1200 – 1205       Åpningstale Musikkorpsets år 2018

1205 – 1250       Luftforsvarets Musikkorps feirer 200 år

1310 – 1330       Buvik og Viggja Musikkorps feirer 100 år

1340 – 1400       Tillerblæsen

1410 – 1430       Heimdal Musikkorps

 

Ravnkloa

1200 –                  J.E.G

1230-                   Mannskoret Nøkken

1300-                   DigGar

1330-                   SINTEF-koret

1415                     SosKor

Legg igjen en kommentar